top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

Netlog Tedarik Zinciri Lojistiği

Tedarik Zinciri Lojistiği

Tedarik Zinciri Lojistiği Neden Önemlidir?

Bir ürünün hayalden gerçeğe dönüşmesi için gereken süreci bir düşünün. Aynı şekilde ürettiğiniz bu ürünün satışını yapmaya başladığınızda müşterinize ulaşması için gereken alt yapıyı hayal edin. Tabi bir de müşterilerinizden gelecek iadelerin yönetimi var.

İşte biz bunun için buradayız. Netlog, şirketinizin tedarik zincirini yönetmek için gereken tüm lojistik hizmetleri işinize uygun halde dizayn eder ve sizin adınıza kusursuz yönetimini yapar. Siz ürününüze ve markanıza odaklanırken, biz sizin adınıza şirketinizin tedarik zinciri lojistiğini yönetiriz.

MÜŞTERİ TEDARİKSÜRECİ ÜRETİMSÜRECİ TÜKETİCİSÜRECİ DAĞITIMSÜRECİ

+15,000

Personel

110

Depo

+3,900

Özmal Taşıma Aracı

+1,800.000

M2 Kapalı Depo Alanı

1

Birçok sektörün ihtiyaçlarına yaratıcı çözümlerle lojistik destek veren bir organizasyonla çalışdığınızda, lojistik uygulamalarının en iyi örneklerine otomatik olarak ulaşırsınız.

2

Lojistik firması size işinizi KPI’larla takip edebilme ve lojistik performansınızı ölçme imkanı sağlar. Gerçek maliyetlerinizi daha net görür ve sisteminizi geliştirebilirsiniz.

3

Lojistiğinizin problemsiz yürümesi için yapmanız gereken altyapı maliyetlerinden sizi kurtararak, kaynaklarınızı markanıza ve ana işinize yönlendirmenize olanak sağlar.

4

Doğru lojistik partneri, şirketinizin büyümesi için gereken lojistik altyapıyı sizden önce düşünerek kurgular ve işinizin büyümesini sağlar.

İyi bir tedarik zinciri lojistik firması size ne katar?

Güven

Bize verdiğiniz tüm bilgileri ve anlattığınız stratejilerinizi kendimizin gibi saklarız. Şirketimiz içerisinde sadece gerekli kişilerle limitli bir şekilde paylaşırız.

Uyum

Netlog sizinle aynı heyecanı ve değerleri taşıyan ekiplerden oluşmaktadır. İşinizi kendi işimiz gibi benimser ve ekibinizle gerçek bir ortak gibi çalışırız.

Şeffaflık

Bizim gizli ajandalarımız yoktur. Müşterilerimize her zaman şeffaf oluruz. Hatalarımızı kabul eder düzeltiriz. Yaratıcı fikirlerimizi sizinle paylaşır, maliyetlerinizi düşürürüz.

Vizyon

Netlog olarak gerçek bir lojistik inovasyon fabrikasıyız. Devamlı olarak sizi ileriye taşıyacak çözümleri kurgular, hayata geçirir ve kontrolünü yaparız.

İyi bir lojistik partnerinden ne beklemelisiniz?

Lojistik iş ortaklığında süreçlerin oturması, karşılıklı kimyanın oluşması, fark yaratacak sistemlerin hayata geçirilmesi ve geliştirilerek firmaya katkı sağlaması uzun soluklu bir süreçtir. İşte bu yüzden lojistik partneriniz sizin yol arkadaşınız olmalıdır. Müşterilerimizle ilişkilerimizin çok uzun seneler devam etmesinin sebebi onlara yaklaşım tarzımızdır.

Tedarik Zinciri Lojistiği

Netlog’un tedarik zinciri
Eko sistemini görüntüleyin

Tedarik Zinciri Lojistiği

Deneyimimizle fark yarattığımız sektörler

Gıda ve İçecek Lojistiği

Gıda ve İçecek Lojistiği

Gıda Perakende Lojistiği

Gıda Perakende Lojistiği

Moda ve Mağazacılık Lojistiği

Moda ve Mağazacılık Lojistiği

Hızlı Tüketim Lojistiği

Hızlı Tüketim Lojistiği

Otomotiv Lojistiği

Otomotiv Lojistiği

Beyaz Eşya ve Elektronik Lojistiği

Beyaz Eşya ve Elektronik Lojistiği

Endüstriyel Lojistik ve Taşımacılık

Endüstriyel Lojistik ve Taşımacılık

header.jpg

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page