top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Netlog Grubu Şirketleri ve İştirakleri

Netlog Lojistik (Ana Şirket)

Netlog Lojistik grubunun Amiral markası olmasının yanında diğer bünyesinde bulundurduğu bütün markaların ana hissedarıdır.

Ortaklık Payı: %100

Bleckmann

1862 yılında kurulan Bleckmann, “Fashion & Lifestyle” sektörüne ait ürünlerin lojistiğinde Avrupa’nın en büyük firmasıdır. 2014 senesinde Netlog bünyesine geçen Bleckmann e-ticaret yönetimi, e-ticaret lojistiği ve omni-channel (çok kanallı) dağıtım çözümleriyle dünyanın önde gelen markalarına Avrupa çapında hizmet vermektedir..

Ortaklık Payı: %85

PolarXP

PolarXP, Türkiye’deki soğuk zincir ve ısı kontrollü lojistiğin mimarıdır. Gıda ve içecek sektöründeki müşterilerine ısı kontrollü taşıma, depolama ve dağıtım hizmeti veren şirket, alanında Türkiye’nin açık ara lideridir.

Ortaklık Payı: %100

NHL

Sağlık sektöründe hizmet veren Healthcare Logistics (NHL), beşeri ilaç, hayvan sağlığı ilaçları, medikal cihaz, ilaç hammaddesi firmaları ve hastane lojistiği sektörlerinde sunduğu inovatif ve entegre lojistik çözümleriyle fark yaratarak kendi alanında lider konumdadır.

Ortaklık Payı: %100

NetKargo

Türkiye’nin en yeni kargo firması olan Netkargo, Türkiye’de e-ticaret üzerinden satılan ürünlerin ev teslimatlarını (B2B) yapmaktadır. Netkargo ayrıca internet üzerinden satılan ürünlerin yurt dışındaki alıcılara teslimatını da yönetmektedir.

Ortaklık Payı: %100

İntercombi

Türkiye’nin Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya ticaret hatlarında en büyük kara taşımacılığı firmalarından biri olan İntercombi, intermodal taşımacılık hizmetlerinde de Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcılarındandır.

Ortaklık Payı: %100

Netlog Global Forwarding

Kuruluşu 1987 Senelerine dayanan KTT Konteyner taşımacılık firmasını 2009 senesinde satın alan Netlog, firmanın ismini Netlog Global Forwarding (NGF) olarak değiştirmiştir. NGF hava ve deniz taşımacılığı hizmetlerinde Türkiye’nin en büyük ve öncü şirketlerindendir.

Ortaklık Payı: %100

Küresel

HORECA ve Benzin İstasyonu Marketlerine yönelik özel satın alma ve mal tedariki konusunda çözümler sunan Küresel, Türkiye’nin önde gelen tedarik lojistiği şirketidir. Küresel ayrıca seçilmiş markaların Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Ortaklık Payı: %100

Palex

Lojistik, üretim ve satış noktaları arasında yapılan yük hareketlerin hemen hepsinin ortak buluştuğu yer, bu ürünlerin taşındığı ahşap palettir. Palex, aylık 4 milyon adetten fazla tek yönlü palet kiralama hizmetiyle bu alanda Türkiye’nin en büyük firmasıdır.

Ortaklık Payı: %80

Netistif

Netistif, tüm depolama ve istifleme makinesi ihtiyaçlarına çözüm üreten, her türden forklift, depo ekipmanı gibi farklı araç ve gereç parkını sağlayan grubun kiralama şirketidir.

Ortaklık Payı: %100

NetEnerji

NetEnerji, müşterilerine markalı istasyonlar üzerinden indirimli yakıt tedarik hizmeti vermektedir. Buna ek olarak yenilenebilir enerji yatırımlarına da başlayan NetEnerji, güneş enerjisi konusunda yatırımlar yapmaktadır.

Ortaklık Payı: %100

Netlog Grubu Şirketleri ve İştirakleri

bottom of page