top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Genel Kargo Depolama ve Dağıtım

Genel Kargo Depolama Hizmetleri

Genel Kargo / Serbest Depolama

Yangın tesisatlı, yüksek raflı ve bilgi teknolojileri sistemleriyle yönetilen depolarımızda, malın boşaltılması ile birlikte başlayan tüm de-konsolidasyon, kalite kontrol, depolama, stok yönetimi ve sevkiyata hazırlama süreçlerini sizin adınıza yürütüyoruz.

Stok Yönetimi

Ürünlerinizin tüm stok yönetimi bize ve akıllı depo yönetim sistemimize emanet. FIFO ve FEFO standartlarına uygun olarak, milyonlarca farklı türde ürünün (SKU) stok yönetimini yapan ekibimiz, satın alma ve sipariş rutininize uyumlu bir şekilde çalışır.

Katma Değerli Hizmetler

Katma değerli hizmetler, tedarik zincirlerinin çalışma hızını optimize ederken müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılar. Netlog olarak işinize özel katma değerli hizmetleri depolarımızda aynı çatı altında veriyoruz.

72

Genel kargo depolama merkezi

1,800,000 m2

Kapalı depolama alanı

9,600,000 m3

Depolama kapasitesi

+1,000,000

Her an stokta SKU çeşidi

+1,000,000,000

1 yılda FIFO ve FEFO standartlarında elleçlenen koli adedi

+1,000

Depo müşterisi

Başarıya giden yolda ürünleriniz bize emanet…

Depolama hizmetlerinde Türkiye’nin en büyük servis sağlayıcısı olarak, farklı sektörlere ve müşteri gereksinimlerine özel çözümler sunuyoruz. Kolay ya da zor, küçük ya da büyük bizimle çalışan her işletmenin tedarik zincirini ve depolama işlemlerini büyük bir ciddiyet ve sorumluluk ile yönetiyoruz. Maliyetlerinizi düşürmek için sektörel bilgi birikimimizi önde gelen teknolojiler ile birleştiriyor, alan, kaynak ve iş gücü kullanımında olabilecek en verimli ve kaliteli depolama hizmetini sunuyoruz. Çünkü bizim işimiz sizin işinizi kolaylaştırmak.

Depolamasını yaptığımız ürünlerinizi aynı profesyonellikle müşterilerinize dağıtıyoruz. Netlog gerçek anlamda Türkiye’nin en büyük dağıtım ağının sahibidir. Binlerce araçtan oluşan dağıtım filomuz, Türkiye’nin en stratejik 21 şehrine yayılmış aktarma merkezlerimiz ve üstün taşıma yönetim sistemimizle (TMS) ürünlerinizin mağaza, distribütör veya ev teslimatlarının tamamını tek elden yönetiyoruz.

Eşsiz Omni-Channel dağıtım altyapımızla hem en süratli ve güvenli, hem de en uygun maliyetli dağıtım çözümünü sunuyoruz.

Omni-Channel
Dağıtım Sistemimiz

Depo Yönetim Tipleri

İhtiyacınızı karşılayan depo yönetim sistemi sunuyoruz. Sunduğumuz depolama yöntemlerinin tümü sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekilleniyor. Siz yeter ki ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşın.

Dedike

Dilerseniz tüm tedarik zinciri yönetiminizi sadece sizin kullandığınız ve ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış bir depoda gerçekleştirelim. Müşteriye özel dedike depolama yüksek hacimli stok ihtiyacı olup, ürünlerinin açık alanda kalmasını tercih etmeyen firmalar için en ideal çözümdür.

Multi-User

Dedike depolama alanına ihtiyacınız varsa ancak ürünleriniz tam bir depoyu doldurmuyorsa, multi-user dedike depolama çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu çözümümüzle ürünlerinizi sizin için tahsis ettiğimiz dedike alanda depoluyor, ürünlerinizin her zaman depo içinde yerini garanti altına alıyoruz.

Esnek

Depolarımızı sadece talep ettiğiniz dönem boyunca, proje bazlı kullanabilmeniz için ölçeklendiriyoruz. Sizin için uygun olan depomuzda, günlük ihtiyacınız olan boyut ve süre içinde kullandığınız alan kadar ücretlendiriyor, gönderilerinizi saklıyoruz.

Genel Kargo Depolama Tipleri

Genel Kargo /
Paletli Depolama

Cross Docking /
Platform Yönetimi

E-Ticarete
Uygun Depolama

Keşfet >

Askılı
Depolama

Otomatik
Depolama

header.jpg

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page