top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Netlog Lojistik İş Başvurusu ve Kariyer

Sürekli öğrenme ve gelişimi destekliyoruz. Bizim için tecrübe ise paylaştıkça artan bir değer.

Gelişime, öğrenmeye, tecrübe paylaşımına açık

Yeteneklerini ve bilgi birikimini doğru yerde, doğru zamanda kullanarak çözümler sunmanın, baskı altında sakin kalmanın değerini biliyoruz.

Sorumluluk alan ve çözüm üreten

Bireysel hedeflere ulaşırken, adil ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmenin, güven kazanmanın en şeffaf yolu olduğuna inanıyoruz.

Etik ve eşitliğe inanan, değerlerinin farkında olan

Bir girişimci gibi yaratıcı düşünme yetisi olan, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre katma değerli çözümler tasarlayabilen adaylara yatırım yapıyoruz.

Yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olan

Kimleri Arıyoruz?

‘‘Ben’’ yerine ‘‘biz’’ diyebilen, takım olmanın değerine inanan, geleceğini lojistik sektöründe inşa etmek ve insanların hayatlarında fark yaratmak isteyen yol arkadaşları arıyoruz.

Şirketimize, İnsan Kaynakları portalımız, web siteleri ve kariyer günleri gibi çeşitli platform ve etkinlikler üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru

İnsan Kaynakları birimimiz özgeçmişinizi en çok gelişebileceğiniz veya fayda sağlayabileceğiniz alanlara göre değerlendirir. Tüm başvurularınız gizlilik prensipleri çerçevesinde aday havuzuna kaydedilir.

İnceleme

İnsan Kaynakları birimimiz davranış, psikoteknik ve İngilizce yeterlilik testlerini içeren aşamalı mülakatlar yapar. Sonuç olumlu ya da olumsuz olabilir. Netlog Lojistik olarak, şirketimize başvuruda bulunan her aday bizim için değerlidir. İnsan Kaynakları birimimiz görüşme sonuçlarını e-posta veya telefon yoluyla size bildirir.

Uygun Adaylar

Şirket profiline uygun olduğunu düşündüğümüz adaylar, birim yöneticilerimiz ile tanışmak üzere ikinci görüşmeye çağırılır. İnsan Kaynakları birimimiz görüşme sonuçlarını e-posta veya telefon yoluyla size tekrar bildirir.

İkinci Görüşmeler

Önceliğimiz takım oyununu bilen, nitelikli adaylar ile çalışmak. Eğer siz de bu yeteneklere sahipseniz, referans kontrolü ve iş teklifinden sonra Netlog Lojistik’in kapıları sizin için açılır.

İş Teklifi

Netlog Lojistik İş İlanları Başvuru ve İşe Alım Süreci   

Hayatınıza heyecan katmaya hazırsanız, sizi bekliyoruz.

bottom of page