top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Lojistik ihtiyaçlarınızı destekliyoruz.

Ticaret altyapınızı destekleyen hizmetlerimizle lojistik ihtiyaçlarınızdan daha fazlasını sunuyoruz.

SATIN ALMA VE TEDARİK YÖNETİMİ

Dünyanın neresinde olursa olsun, ihtiyacınız olan her türlü ürünü sizin için buluyor, satın alıp depolarımıza getiriyor ve saklıyor, ister Türkiye’de isterseniz yurt dışında olsun, dilediğiniz yere tam zamanında ulaştırıyoruz.

PALET KİRALAMA

Müşterilerle karşılıklı palet mutabakatlaşmalarına, en uygun paleti almak için satın alma pazarlıklarına, palet kaybettik mi? dertlerine son veriyoruz.

OPERASYONEL KİRALAMA

Kendi alanımızda Türkiye’nin en sıra dışı lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, size sadece lojistik operasyonlarınızda taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmeti vermiyoruz, bunların yanında dilerseniz kendi araç filonuzu da oluşturuyoruz.

Satın alma ve tedarik yönetiminin yanında lojistik altyapısını destekleyen çözümlerimizle tüm ihtiyaçlarını kendi karşılamak isteyen şirketlerin yanındayız.

header.jpg

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page