top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Netlog ile Türkiye’nin tamamına ulaşın.

Yurt içi taşımacılığın tüm hizmetlerini Netlog çatısı altında size sunuyoruz.

KOMPLE ARAÇ

Projenizin ölçeğine göre ihtiyacınız ister bir ister on TIR olsun, komple araç taşımacılığı hizmetlerimizle istediğiniz sayıda araç, en yoğun sezonlarda bile her zaman kapınızda.

PARSİYEL DAĞITIM

NetKargo olarak, işten işe (B2B) parsiyel dağıtım alanındaki deneyimimiz sayesinde gelişmiş sevkiyat planlama uygulamalarını kullanarak benzer ve ürünlerinizin yanında taşınabilecek diğer yükleri sizin için bir araya getiriyoruz.

ISI KONTROLLÜ PARSİYEL DAĞITIM

Isı kontrollü lojistik alanında Türkiye’nin öncü ve lider markası PolarXP ile hem ısı kontrollü hem de soğuk zincir lojistiğinde şirketinize özel parsiyel taşıma ve dağıtım çözümleri sunuyoruz.

DEDİKE TAŞIMA

Proje bazlı çalışan bir filo ve sürücü kadrosuna mı ihtiyacınız var? Her sektörden müşterilerimizin yerel ve ulusal ürün toplama, taşımacılık ve şehir içi dağıtım organizasyonlarını yürüten özmal araçlarımız ve alt yüklenici ağımızla fark yaratıyoruz.

LİKİT TAŞIMA

Likit gıda taşımasında Türkiye’nin en büyük lojistik servis sağlayıcısı olarak, ürünlerinize en az sizin kadar önem veriyor, taşıma sürecinin her adımında ihtiyaç duyduğunuz özeni gösteriyoruz.

Türkiye’nin en büyük lojistik şirketi Netlog, komple, parsiyel, ısı kontrollü parsiyel ve likit taşıma hizmetlerinin yanı sıra, dedike mikro dağıtım yetenekleriyle tüm yurt içi ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

header.jpg

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page