top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Sürdürülebilirlik

Biz kendimizi derinlere kök salan, temellerine ciddi yatırım yapan uzun ömürlü bir çınar ağacı olarak görüyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana çok çalıştık, büyük yatırımlar yaptık. Çok kısa sürede Türkiye’nin en büyük lojistik şirketi olduk. Ama bütün bu süreç boyunca ayaklarımızı hep yere sağlam bastık. Birçok şirket için zirve olan bu yeri, biz sağlam bir temel olarak aldık. Çünkü, biz kendimizi, süratli büyüyüp çabuk yok olan bir kavak ağacı yerine, yerin altına, yani temelline ciddi yatırım yapan bir çınar ağacı olarak görüyoruz. Bir çınar gibi uzun ömürlü ve yere sağlam basan bir yapı kurmak için çalışıyoruz.

Ekonomik Sürdürülebilirlik

Ekonomik Sürdürülebilirlik ortaklarımız, müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve ülkemiz için büyük önem taşıyor. Netlog Lojistik olarak, bu bilinçle Ekonomik Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz.

  • Sektörün geleceğini şekillendirecek yeni iş yapış modelleri üzerinde çalışarak gelecekteki rekabete hazırlanıyor ve gerekli yatırımları yapıyoruz.

  • Müşterilerimizi dinliyor, sektörlerinin hangi yöne gittiğini analiz ederek stratejiler belirliyoruz.

  • Verdiğimiz hizmetlerde en yüksek kalite/maliyet oranını yakalamak için çalışıyoruz.

  • Rakiplerimizin kopyalayamayacağı ve taklidi zor katma değerli hizmetler üretmek için çalışıyoruz.

  • Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle uzun vadeli bir birliktelik sürdürebilmek için şeffaf, açık ve paylaşımcı bir yönetim modeli uyguluyoruz.

Yerli Ürün Tercihi

Netlog her sene milyonlarca TL mal alımı yapmaktadır. Aldığımız ürünlerin mümkün olduğunca yerli üretim olmasına dikkat ediyoruz. Ürün içerisindeki parçalar ithal de olsa, Türkiye’de birleştirilmiş veya üzerinde katma değerli hizmetler yapılmış ürünleri tercih ediyoruz. Kalite tutması durumunda firma olarak yerli ürüne öncelik vererek Türk ekonomisine, üretim gücüne destek oluyoruz. %100 Türk sermayeli bir firmadan beklendiği gibi.

Yerel Çalışan

Firma olarak bir bölgeye yatırım yaptığımızda, o bölgenin insanlarını çalıştırmaya özen gösteriyor, yerel halka yatırım yapıyoruz. Yurt dışı projelerimizde, ofislerimizde ve şirketlerimizde Türk yöneticileri öne çıkararak küresel rekabette deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Bunu yaparken o ülkenin insanlarına da kültürel ve eğitim olarak katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Eşit Çalışma Hakkı

Netlog Lojistik şirketlerinde kadın çalışanlar erkek çalışanlarla eşit şartlarda çalışma hakkına sahiptir. Netlog’da kadın çalışanlarımız erkek çalışanlarımız gibi ofis personeli, depo hizmet yetkilisi hatta isterse şehir içi dağıtım şoförü olarak dahi çalışabilmektedirler.

Eğitime Teşvik

Netlog Lojistik olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle “eğitime, topluma ve çevreye” yönelik destek çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımızı büyük bir titizlikle seçiyor, sürekli eğitimlerle ekiplere uzmanlık kazandırıyoruz.

Netlog’da Sürdürülebilirlik

Sağladığımız maddi kazançların yanında çalışanlarımıza, insanlığa ve doğaya faydalı olmaktan; kısaca tüm çevremize artı değerler yaratmaktan yükümlüyüz.

Organizasyonel Hedefler

Hedefimiz takımımızın her bir üyesine, müşterilerimize ve dünyaya katkı sağlamak. Bu sebeple:

  1. Etik, şeffaf ve paylaşımcı yaklaşımımız sayesinde öne çıkan, müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler tarafından tercih edilen, kalite ve servis standartlarını en üst seviyeye çıkartmış bir şirket olacağız.

  2. Sağladığımız sosyal şartlar, yeni iş imkanları ve ekonomik büyüme sayesinde ülkemizin planladığı büyümeye katkıda bulunacağız. İçinde bulunduğumuz çevreye yarar sağlayarak insanların yaşam şartlarının iyileştirilmesinde rol oynayacak ve ekonomik kalkınmanın devam etmesinde rol alacağız.

  3. İş ortaklarımızla olan ilişkilerimizin daha uzun soluklu olmasını sağlayacak ve onlarla birlikte büyüyeceğiz.

  4. Yaptığımız tüm işlerde kanunlara uyacak, insan sağlığına önem vereceğiz. Çalışanlarımızın iş kazalarına girmemesi için gerekli tüm önlemleri alacağız, bu tür problemlerin işimizi tehlikeye atmamasını sağlayacağız.

  5. Yaptığımız işlerde çevreye verdiğimiz zararı minimize edeceğiz, çalışanlarımıza huzurlu, temiz ve sağlıklı bir iş ortamı yaratarak daha motive çalışmalarını sağlayacağız. Bizden sonraki nesillerin dünyadan en az bizim kadar faydalanabilecekleri bir çevre bırakmak için elimizden geleni yapacağız.

bottom of page