top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Lojistik Satın Alma ve Tedarik Yönetimi

Tek tedarikçi, tek fatura, tam zamanında

Karmaşık görünen tedarik zinciri süreçlerini basit, sürdürülebilir ve takip edilebilir bir iş modeline dönüştürmek iddiasıyla var olan Küresel Tedarik Zinciri markamız “tek tedarikçi, tek fatura, tam zamanında” ilkesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

İşinizi kolaylaştırmak için ithalat, sipariş ve tekrar-sipariş yönetimi, stok takibi, depolama, elleçleme, dağıtım, iade yönetimi, raporlama ve müşteri yönetimi gibi tüm tedarik zinciri süreçlerinizi sizin adınıza yürütüyoruz.

Dünyaca ünlü ürünlerin ithalatını gerçekleştiriyor, depoluyor ve akaryakıt istasyonu marketlerinden zincir marketlere, HORECA’lardan catering şirketlerine kadar Türkiye çapında dağıtımını yaparak ürünlerinizi sevenleriyle buluşturuyoruz.

Küresel Tedarik

Küresel markamızla ürün tedarik süreçlerinizi yönetiyoruz.


WEB SİTESİNE GİT >

Dünyanın neresinde olursa olsun, ihtiyacınız olan her türlü ürünü sizin için buluyor, satın alıp depolarımıza getiriyor ve saklıyor, ister Türkiye’de isterseniz yurt dışında olsun, dilediğiniz yere tam zamanında ulaştırıyoruz. Küresel markası altında verdiğimiz satın alma ve tedarik zinciri yönetimi hizmetlerimizle Türkiye’nin en prestijli HORECA ve satış noktalarının güvenini kazanmaktan ve iş birliktelikleri geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.

header.jpg

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page