top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Denizyolu Taşımacılığı

39 sene

Global konteyner taşımacılığında 39 senelik deneyim

+35,000

2019’da Taşınan TEU

409

Dünya çapında 100’ün üzerinde ülkede ofis

Deniz yolu operasyonlarınızın her aşamasında sunduğumuz katma değerli servisler ile hayatı sizin için kolaylaştırıyoruz. Global konteyner taşımacılığında köklü ilişkiler kurduğumuz uzman iş ortaklarımızın desteği ile en yoğun ticaret hatlarında dahi alan tahsisi garantisi veriyoruz. Konteynerlerin limandan alınıp diğer yükleme veya boşaltma adreslerine gidişinden, gümrükleme hizmetlerinin organizasyonuna kadar, tüm servisleri takip

Denizyolu Taşımacılığı

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Sizin için uzakları yakın, zoru kolay yapıyoruz.

Denizyolu Taşımacılığı Çözümlerimiz

Konsolidasyon Hizmetleri

Netlog Global Forwarding olarak, ürünleriniz neredeyse ihtiyaç duyacağı her türlü ihracat ve ithalat konsolidasyon işlemlerini sizin adınıza yürütüyoruz. Farklı tedarikçilerden ürünlerinizi teslim alıyor, NGF veya dünyadaki iş ortaklarının konsolidasyon merkezlerinde yüklemeye hazır durumda bekletiyoruz. Sevkiyat sırasında ürünlerinizin yüklenmesini planlıyor, aynı zamanda sizin adınıza gerekli tüm belgeleri de hazırlıyoruz. Size sadece bu kolaylığın keyfini sürmek kalıyor!

PO (Purchase Order) Yönetimi

Farklı tedarikçilerden temin ettiğiniz ürünleri belirlediğiniz varış noktalarına güvenli bir şekilde ulaştırabilmeniz için geliştirdiğimiz Purchase Order Yönetimi Sistemimiz sayesinde gönderilerinizi üretim aşamasından itibaren sipariş numarası üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin doğru konteynerlere yerleştirildiğinden ve doğru rotada seyahat ettiğinden emin olabilir, tedarik zincirindeki satış ve satın alma işlemlerini yönetebilirsiniz. Purchase Order Yönetimi Sistemimiz ile tüm gönderileriniz 7/24 parmaklarınızın ucunda.

Ek Hizmetler

  • Yükleme Ülkesinde Gümrükleme Hizmetleri

  • Varış Ülkesinde Gümrükleme Hizmetleri

  • Yükleme Ülkesinde Kargo Toplama

  • Kalite Kontrol Hizmetleri

  • Ürün Belgelendirme ve Test

  • Katma Değerli Hizmetler

  • Gümrüklü Depolama

  • Kargo Sigortası

header.jpg

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page