top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

E-ticaret Lojistiği

E-ticaret Lojistiği

Entegre Yazılımımız

Netlog depo yönetim sistemi tüm Pazar yerleri ve kargo şirketleriye entegre çalışır. Bu sayede sizinle yapacağımız çok süratli bir entegrasyonla sizler de ürünlerinizi çok süratli bir şekilde dünyaya açabilirsiniz.

Ortak stok yönetimi (Off-line ve online)

Netlog depo yönetim sistemiyle mağaza ve internet satışlarınızı aynı lokasyonda bulunan stoklarınızdan ortak stok takip mekanizması üzerinden yönetebilirsiniz. Bu sayede mağaza veya internet satışlarınız için ayrı stok belirlemek zorunda kalmaz satış yoğunluğuna göre ürünler stoklarınızdan otomatik düşer, size üretim ve satış planlamasında ciddi kolaylık sağlar.

"Netlog’un kendi sistemleri ile bizim sistemlerimiz arasında entegrasyonu Netlog’un kendi ekibinin gerçekleştirmesi, operasyonlarımızın çok süratli başlamasını sağladı. Ayrıca kullanmış olduğu depo yönetim sistemleri süratli büyüyen hacmimizi ve ihtiyaçlarımızı destekledi. En yoğun sezonlarda dahi çökmeden çalıştı."

 

– Nilgün Canan – Ceo

İnternet satışlarında e-ticaret lojistiği kritik öneme sahiptir.

Yeni teknoloji ve yazılımların hayatımıza girmesiyle alışık olduğumuz ticaret akışı şekil değiştirdi. Moda ve FMCG gibi sektörlerde yapılan satışların önemli bir kısmı geleneksel mağazacılıktan sanal mağazacılığa kaydı. E-ticaret’e hizmet vermek için, online satış kanalının lojistik ihtiyaçlarını anlamak çok önemlidir. Netlog 2014 senesinden beri dünyanın en bilinen markalarına e-ticaret lojistiğinde çözüm ortağı olmuştur. Birçok sektörde aktif olan ulusal ve uluslararası müşterilerimizden edindiğimiz bilgi birikimini ve sektörün en ileri lojistik altyapısını işinizi sanal markette büyütmek için kullanıyoruz.

E-ticaret Lojistiği

E-Fulfillment Merkezleri

Netlog E-fulfillment merkezleri ürünlerini internet üzerinden satan firmaların tüm katma değerli servis ihtiyacına cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş depolardır. Aynı satış kanalını kullanan bir çok firmanın mallarının bulunduğu bu depolardan tüm Pazar yerlerine ve kargo şirketlerine düzenli mal teslimatı yapmaktadır.

E-ticaret Lojistiği
E-ticaret Lojistiği

Pick & Pack Operasyonları

Pazar yerlerinden veya kendi web sitenizden gelen siparişleri sizin adınıza en süratli, hatasız ve hasarsız şekilde kargoya teslimata hazır hale getiririz. Bu merkezlerde sizler gibi birçok firmanın işini yaptığımız için dedike personel ve alan kullanım masraflarını minimize ederek maliyetlerinizi düşürürüz. Her şeyden önemlisi ürünlerinizin toplanıp, paketlenip kargoya verilmesi için size garanti terminler veririz.

E-ticaret Lojistiği
E-ticaret Lojistiği

Yoğun sezonları nasıl mı yönetiyoruz?

İyi bir e-ticaret lojistik firması, farkını kara Cuma gibi yoğun kampanya günlerin deki performansıyla gösterir. Bu günlerde teknoloji, toplama ve paketleme ve dağıtım zincirinin her halkasının birlikte uyum içerisinde çalışması büyük önem taşır. İşte Netlog, farkını bu zincirin tamamında gösterir.

Teknolojimiz anlık sipariş patlamalarında yüksek miktarda gelen datayı problemsiz ve süratli bir şekilde proses eder.

Ürünlerin toplanması ve paketlenmesi için gereken kalifiye insan gücünü en süratli şekilde sağlayabilen bir IK sistemimiz var.

Paketlenmiş ürünlerin teslimatlarının gecikmeden dağıtılması için hem dış hemde kendi kargo firmamızla size hizmet veriyoruz.

Netkargo

B2B Teslimatı

Netlog olarak hem Netkargo markamızla hemde diğer kargo ortaklarımızla ürünlerinizi Türkiye’nin her yerine en süratli şekilde teslim ediyoruz.

Netkargo

Dedike Dağıtım

Belirli ürün kategorilerinde ve müşteri taleplerinde, müşterilerimizin teslimatlarını dedike araçlarımız ve müşterimizin kurumsal kimliğindeki çalışanlarımızla yaparak müşterimizin marka bilinirliğini öne çıkarıyoruz.

E-ticaret Lojistiği

İade Yönetimi

İnternet satışlarında iade ürün yönetimi çok önemli bir iştir. İade gelen ürünlerin iade süreci yönetimi, sahte ürün tespiti, ürünlerin hazırlanarak tekrar satış stoklarına alınması çok süratli ve doğru yapılmalıdır. Netlog bu konuda ciddi deneyim sahibi bir firmadır.

Netlog Lojistik İletişim

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page