top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

IMG_2912.jpg

Parsiyel Taşımacılık

Size Sunduğumuz Avantajlar

Her koşulda araç bulma garantisi

7/24 araç takip ve kontrol merkezi

Hasar ve hırsızlığa karşı Netlog güvencesi

931

Türkiye’deki tüm ilçelere ulaşım

360

Ana depolar arasında yapılan günlük TIR hareketi

33,000

Günlük teslimat noktası

28,000 m3

Günlük grupaj ve parsiyel yük dağıtımı

Türkiye’nin her yerinden her yerine parsiyel taşımacılık uzmanı Netkargo ile ulaşın.

NetKargo olarak, işten işe (B2B) parsiyel taşımacılık alanındaki deneyimimiz sayesinde gelişmiş sevkiyat planlama uygulamalarını kullanarak benzer ve ürünlerinizin yanında taşınabilecek diğer yükleri sizin için bir araya getiriyoruz. Tüm gönderilerinizi dağıtım sistemimiz için stratejik 21 ilde bulunan 26 adet aktarma merkezimiz üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyoruz. Dağıtım süreçlerinize elleçleme, kolileme ve paletleme gibi katma değerli hizmetlerimizle katkı sağlıyor, işinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

Nasıl Dağıtıyoruz?

Mal Toplama

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bulunduğunuz şehir mutlaka bir NetKargo deposuna bağlıdır. Bu bölgeye bağlı çalışan yüzlerce ısı kontrollü mal toplama araçlarımız, ürünlerinizi kapınızdan alarak şehrinizin bağlı olduğu mal toplama / aktarma depomuza getirir.

Ana Hat Aracı (Line Haul)

Her gün, tüm ana depolarımız / bölge aktarma merkezlerimiz arasında mekik dokuyan tarifeli TIR seferleri düzenliyoruz. Yoğun sezonlarda ve günlük talep artışlarında diğer iş birimlerimizden veya tedarikçilerimizden temin ettiğimiz denetlenmiş araçlarla yükünüzü yerde bırakmıyor, dağıtım depolarımıza ulaştırılmasını garanti altına alıyoruz.

Mikro Dağıtım

Teslimat şehirlerinin bağlı olduğu bölge depolarına line-haul araçlarımızla ulaşan yüklerinizin dağıtımı için dedike mikro dağıtım araçlarımızla yüklerinizi her zaman süratli, vaktinde ve hasarsız olarak teslim ediyoruz. Dağıtım depolarına ulaşan yükleriniz, ana hat aracının depoya varmasıyla birlikte en geç üç saat içerisinde mikro araçlarımızla dağıtıma çıkar ve teslimat müşterinize ulaştırılır.

Uçtan Uca Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Parsiyel taşımacılığında başarımızın sırrı, işini bilen bir takım ve eşsiz bir dağıtım ağı. Türkiye’nin ana tüketim ve üretim merkezlerinin bulunduğu şehirlere yayılmış toplama ve dağıtım depolarımız, araçlarımız ve sistemimiz sayesinde Türkiye’nin her yerindeki müşterimizin ürünlerini herhangi bir noktadan teslim alıp, herhangi bir noktasına teslim edebilecek tek yapıyı yönetiyoruz.

Parsiyel Taşımacılık
header.jpg

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page