top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Isı Kontrollü Taşımacılık

Size Sunduğumuz Avantajlar

Her koşulda araç bulma garantisi

7/24 araç takip ve kontrol merkezi

Hasar ve hırsızlığa karşı Netlog güvencesi

1.

Açık ara sektör lideri ve öncüsü

+1,600

Aktif Müşteri

+1,200

Türkiye’nin en büyük ısı kontrollü/frigo filosu

45,000 m3

Günlük 3 ısı rejiminde teslimat

Isı kontrollü taşımacılık hizmetlerimizle ürünlerinizin ömrünü uzatın, tazeliğini koruyun.

Isı kontrollü lojistik alanında Türkiye’nin öncü ve lider markası Polar Express (PolarXP) markasıyla hizmet veriyoruz. Hem ısı kontrollü hem de soğuk zincir lojistiğinde Türkiye’nin açık ara en büyük servis sağlayıcısı olarak, şirketinize özel parsiyel taşıma ve dağıtım çözümleri sunuyoruz. Ürünlerinizin üretim hattından son tüketiciye ulaşana kadar, ideal ısıda taşınması, en üst hijyen standartlarında depolanması ve sağlıklı bir şekilde sofralara ulaşması için çalışıyoruz. Serin, soğuk ya da donuk ısı rejimlerinde ya da oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gereken tüm ürünlerinizi, zamanında ve hasarsız teslimat anlayışıyla yönetiyor, tarifeli seferlerimiz ve şehir içi dağıtım sistemlerimizle sizin adınıza taşıyoruz.

Tüm Türkiye’ye Isı Kontrollü Taşımacılık

Mal Toplama

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bulunduğunuz şehir mutlaka bir NetKargo deposuna bağlıdır. Bu bölgeye bağlı çalışan yüzlerce ısı kontrollü mal toplama araçlarımız, ürünlerinizi kapınızdan alarak şehrinizin bağlı olduğu mal toplama / aktarma depomuza getirir.

Ana Hat Aracı (Line Haul)

Her gün, tüm ana depolarımız / bölge aktarma merkezlerimiz arasında mekik dokuyan tarifeli TIR seferleri düzenliyoruz. Yoğun sezonlarda ve günlük talep artışlarında diğer iş birimlerimizden veya tedarikçilerimizden temin ettiğimiz denetlenmiş araçlarla yükünüzü yerde bırakmıyor, dağıtım depolarımıza ulaştırılmasını garanti altına alıyoruz.

Mikro Dağıtım

Teslimat şehirlerinin bağlı olduğu bölge depolarına line-haul araçlarımızla ulaşan yüklerinizin dağıtımı için dedike mikro dağıtım araçlarımızla yüklerinizi her zaman süratli, vaktinde ve hasarsız olarak teslim ediyoruz. Dağıtım depolarına ulaşan yükleriniz, ana hat aracının depoya varmasıyla birlikte en geç üç saat içerisinde mikro araçlarımızla dağıtıma çıkar ve teslimat müşterinize ulaştırılır.

Nasıl Dağıtıyoruz?

Tüm Türkiye’yi kapsayan tek ısı kontrollü parsiyel dağıtım ağı ve çözümleri PolarXP’de. Ürünleriniz ister bir koli, ister bir tam palet veya daha fazlası olsun… Ürünlerinizi Türkiye’nin 81 ili ve 931 ilçesine 3 ısı rejiminde, her zaman vaktinde tarifeli olarak ulaştırabilen tek dağıtım ağını hizmetinize sunuyoruz.

Isı Kontrollü Taşımacılık
header.jpg

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page