top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

header.jpg

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Gelin, sadece size ve sektörünüze özel geliştirdiğimiz lojistik ve taşımacılık çözümlerimizi burada keşfedin.

Netlog Gıda ve İçecek Lojistiği

Gıda ve İçecek Lojistiği

Tarladan çatala gıda tedarik zinciri halkalarının tamamını kapsayan entegre lojistik, taşımacılık ve depolama hizmeti sunuyoruz.  Gıda ve içecek ürünleri için özel tasarlanmış depolarımız, mal kabul, kontrol ve teslimat prosedürlerimiz ve Türkiye’nin en büyük dağıtım gücüyle işinizi bir adım ileriye taşıyoruz.

Netlog Gıda Perakende Lojistiği

Gıda Perakende Lojistiği

Satınalmadan marketlerinizin raflarına kadar ihtiyacınız olan tüm gıda perakende lojistik operasyonlarını en hızlı ve en verimli şekilde yönetiyoruz. Kısaca, işinizi kolaylaştırıyoruz

Netlog Moda ve Mağazacılık Lojistiği

Moda ve Mağazacılık Lojistiği

Müşterilerimizin mağaza ve internet satışlarını mağazacılık sektöründe uzmanlaşmış ekibimiz, sektörün katma değerli tüm ihtiyaçlarını karşılayan depolarımız ve dağıtım altyapımız ile kusursuz bir şekilde yönetiyoruz.

Netlog Hızlı Tüketim Ürünleri Lojistiği

Hızlı Tüketim Ürünleri Lojistiği

Hızlı tüketim ürünleri (FMCG) sektörünün ihtiyacına özel düzenlediğimiz entegre lojistik, taşımacılık ve depolama hizmeti ile işinizi ileriye taşıyoruz.

Netlog Otomotiv Lojistiği

Otomotiv Lojistiği

Tüm gücümüzle ekonomimizin parlayan yıldızı otomotiv sektörünün yanındayız. Sektörü daha da ileri taşıyacak katma değerli hizmetler geliştiriyor, en zor görünen otomotiv lojistiği operasyonlarını profesyonel bir yaklaşımla çözüyoruz.

Netlog Beyaz Eşya ve Elektronik Lojistiği

Beyaz Eşya ve Elektronik Lojistiği

Hız ve kalitenin ön planda olduğu elektronik ve teknoloji sektöründe, en güvenilir markaların çözüm ortağıyız. Güvenli depolarımız ve global nakliye yönetim kabiliyetimizle hem tüketici elektroniği üreticileri hem de ürün tedarik eden teknoloji ve elektronik şirketlerinin hizmetindeyiz.

Netlog Endüstriyel Lojistik

Endüstriyel Lojistik

Güçlü lojistik altyapımızla endüstriyel ürünlerin tedarik edilmesinden dağıtımına kadar her konuda sektördeki yerel üreticilere, ihracat ve ithalat yapan şirketlere yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Sektöre özel lojistik ve taşımacılık çözümlerimiz

Netlog Lojistik İletişim

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

bottom of page