top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

Netlog Lojistik bir kez daha lider


Netlog Lojistik bir kez daha lider

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırması kapsamında Türkiye’nin şampiyonları ödüllendirildi. Türkiye’nin en büyük 6’ncı hizmet ihracatçısı olan Netlog Lojistik Grubu, “Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri” kategorisinde üst üste ikinci kez liderlik koltuğuna oturdu.


Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Ekonomi Bakanlığı’nın katkıları ile bu yıl ikinci kez gerçekleştirdiği “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırmasında şampiyonlar ödüllerini aldılar. 2016 yılı rakamlarına göre sektörlerinde ilk üç sırayı alan firmaların ödüllendirildiği gecede, Netlog Lojistik Grubu, 366 milyon dolarlık hizmet ihracatıyla, “Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri” kategorisinde bu yıl da liderlik koltuğuna oturmayı başardı.


Netlog Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, ödülü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin elinden aldı. Netlog Lojistik Grubu, 500 şirketin değerlendirildiği “Türkiye’nin En Büyük Hizmet İhracatçıları” listesinde de geçtiğimiz yıla göre iki basamak yükselerek 6’ncı sırada yer alarak listede üst sıraya yerleşti. Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan Netlog Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, “Yaptığımız tüm yatırımların, attığımız her adımın arkasında, lojistikte Türkiye’den bir dünya markası çıkarma hedefimiz var. Türkiye ile birlikte büyüyen bir şirket olarak, ülke ekonomisinin küresel anlamda hak ettiği seviyeye gelmesi için yatırımlarımı sürdüreceğiz” dedi.


2018’de 200 Milyon Yatırım


Netlog ismini küresel bir marka haline getirmek için çalışmalarına hız vereceklerini kaydeden Çak, şunları söyledi: “Netlog olarak; kurulduğumuz 2003 yılından bu yana yakaladığımız büyüme trendiyle, bugün sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda da bölgenin en önemli lojistik firmaları arasına girmenin gururunu yaşıyoruz. Gelecek dönemde de sürdürülebilir büyüme trendimizi koruyarak, altyapımızı güçlendirmeye, çalışanlarımıza ve sektörümüze yatırım yapmaya devam edecek, küresel büyüme vizyonumuza katkıda bulunacak yeni ortaklık ve satın alma fırsatlarını değerlendirmeyi sürdüreceğiz. Bu kapsamda önümüzdeki yıl için lojistik, depolama ve altyapımıza 200 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyoruz” dedi.

Comments


bottom of page