top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

Türkiye’nin en büyük ihracat hizmet sağlayıcısı Netlog Lojistik


Türkiye’nin en büyük ihracat hizmet sağlayıcısı Netlog Lojistik

Bu yıl ilk kez Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlediği “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırmasında şampiyonlara ödüller verildi. Başbakan Binali Yıldırım başta olmak üzere 3 başbakan yardımcısı ve 7 bakanın katıldığı törende Netlog Lojistik, Eşya Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri kategorisinde Türkiye birincilik ödülü’nü alarak uluslararası ihracat taşımacılığında ve hizmetlerinde Türkiye’nin en büyük firması olduğunu tescilletmiş oldu.


Netlog Türkiye’den ihracat yapan firmalara 2015 senesinde 1 milyar TL’lik ihracata yönelik taşımacılık hizmetleri sağlayarak taşımacılık alanında birincilik ödülünü Sayın Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’den aldı. Netlog ayrıca, Bilişim, Eğitim, İletişim, Müteahhitlik, Mühendislik ve Sağlık hizmetlerini kapsayan 11 sektörde Türkiye’nin en büyük 8. Servis ihracatçısı oldu ve ödülünü Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım beyin ellerinden aldı.

Bình luận


bottom of page