top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

Netlog, Dubai Lojistik Merkezi ile Orta Doğu Bölgesindeki Yerini Aldı


Netlog, Dubai Lojistik Merkezi ile Orta Doğu Bölgesindeki Yerini Aldı

Netlog Lojistik, Dubai’de “Netlog General Warehousing LLC.” adı altında kurduğu yeni lojistik merkezi ile Orta Doğu üzerinden müşterilerine lojistik hizmet vermeye başladı.


“Netlog, küreselleşme yolunda bir adım daha atarak Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’de, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da bulunan 16 ülkeye bölgesel hub oluşturdu”.

Netlog Lojistik, Dubai Jebel Ali Serbest Bölgesi’nde bulunan 5.000 metrekarelik yeni lojistik merkeziyle Orta Doğu’da yerini alırken, gerçekleştireceği yatırımlarla birlikte ticari ve lojistik faaliyetleri için de çalışmalarını sürdürüyor.


Orta Doğu projesi kapsamında Netlog Lojistik, Suudi Arabistan, Mısır, Oman ve Katar gibi Körfez ülkelerine genel depolama hizmetinin yanı sıra kara taşımacılığı hizmeti de veriyor.


“Netlog, önümüzdeki birkaç yıl içinde 50 bin metrekare depolama alanına ulaşmayı hedefliyor.”


Orta Doğu bölgesinde büyüme hedeflerine yönelik olarak, kara, hava ve deniz yolu taşımacılığı hizmeti de verecek olan Netlog, yüzde yüz Türkiye sermayeli bir şirket olarak müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarına cevap verecek bir lojistik platformu oluşturmayı hedefliyor.

Comments


bottom of page