top of page

SEKTÖRÜNÜZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

KURUMSAL

İLETİŞİM

Sektörel Lojistik Çözümleri

Biliyoruz, işiniz çok özel. Sektörünüzün lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarına cevap veren çözümlerimizi burada keşfedin.

Entegre Lojistik Çözümleri

Onlarca servisle kafanızı karıştırmıyoruz. Tüm lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm altında topluyoruz.

İletişim

Netlog Lojistik merkezleri ve depolarının iletişim bilgilerine ulaşın. Aklınıza takılan her soru için buradayız.

Hasbro Ürünleri, Yerel ve Bölgesel Pazara Netlog Güvencesi ile Dağıtılıyor!


Hasbro Ürünleri, Yerel ve Bölgesel Pazara Netlog Güvencesi ile Dağıtılıyor!

Yerel, bölgesel ve global pazarda hizmet sunan Netlog Lojistik, dünya oyuncak devi Hasbro ile Netlog’un iki bölge Hub’ı üzerinden 19 ülkede lojistik operasyonlarını yürütmek üzere anlaşma imzaladı.


Daha önce Hasbro ile gümrüklü depolama alanında çalışmalarını yürüten Netlog Lojistik, yeni iş birliği anlaşması ile şirketin serbest depolama ve katma değerli hizmetler, yurt içi taşıma ve dağıtım, iade yönetimi olmak üzere Türkiye’deki tüm lojistik operasyonlarını üstlendi.


Dünya çapında tanınan markalı oyun ve oyuncakları, büyük bütçeli sinema filmleri, dizileri, eğlence programları, video ve dijital oyunları, lisanslı ürünleriyle “Markalı Eğlence Şirketi” Hasbro, 1984 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veriyor. Hasbro, Türkiye’de Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh, Playskool, My Little Pony, Littlest Pet Shop Minişler ve Furby gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine ürünlerini ulaştırıyor.


Netlog Lojistik, Hasbro MENA’ya Dubai’deki lojistik merkezi üzerinden depolama ve Orta Doğu ile Kuzey Afrika ülkelerinde taşımacılık hizmeti verecek.


Dubai Jebel Ali Serbest Bölgesi’nde bulunan lojistik merkezi üzerinden Hasbro MENA’ya depolama hizmeti sunacak olan Netlog Lojistik, buradan markanın ürünlerinin Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine dağıtımını sağlayacak.


Türkiye’nin önde gelen birçok şirketine hizmet veren Netlog, global pazarda da sektöründeki uzmanlığı ve tecrübesiyle müşterilerine lojistik yönetiminde yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor.

Komentar


bottom of page